Mohu je vyhubit sám?

Štěnice patří mezi nejobtížněji vyhubitelné parazity.  Vzhledem ke skutečnostem uvedeným výše je snaha vyhubit štěnice samostatně, svépomocí spíše hazardem a setkává se velmi často s neúspěchem. Co hůř může u štěnic vyvolat vznik rezistence (odolnosti). Na téměř každé stránce zabývající se DDD činností se dočtete o nezbytnosti využití profesionálních služeb. To není dané ziskuchtivostí těchto firem. Důvod je čistě praktický a vychází ze zkušenosti s likvidací štěnic. Rodiny často utratí velké finanční obnosy za neúčinné dezinsekční prostředky (např.: Biol). Způsobí si mnoho trápení a nakonec stejně zavolají DDD pracovníky.

Rezistence

Poslední dobou se jak u nás, tak i ve světě rozšířila velmi rezistentní třída štěnic, kterou může vyhubit jen profesionální pracovník DDD, který díky své praxi použije účinnou kombinaci Dezinsekčních prostředků a, co je neméně důležité, správně je aplikuje.

Jak odborný zásah proběhne ?

a)     Odborná prohlídka za účelem potvrzení či vyvrácení přítomnosti štěnic. (ZDARMA)

b)     Pokud jsou štěnice nalezeny tak přichází čas na zákrok.

c)     Před prvním zásahem

Před prvním zásahem je nutné vyklidit skříně a umístit veškeré textilie do plastových pytlů. Po zásahu je nutné tyto textilie     vyprat.          Vhodné je také rozebrat postel. Vyhovující je také vysát veškeré plochy a nechat pak sáček odborně zlikvidovat.  (DDDsluzby likvidaci zajistí)

d)     Zásah

Je proveden postřik celého bytu (stropů, koberců, zdí, podlah). Dezinsekční látky, které jsou použity nejsou  při dodržení bezpečnostních opatření nebezpečné jak pro lidi tak pro zvířata.

e)     Druhý zásah

Za 4-6 týdnů provádíme kontrolu a druhý zásah. Většinou dva zásahy dostačují, ale nelze to zaručit, rezistence štěnic je možná a pak se musí použít jiné dezinsekční látky.

f)      Po zásahu

Po zásahu je možné v bytě i nadále spát (nejlépe ale v pyžamu s dlouhými rukávy a nohavicemi). Ošetřené plochy se nesmějí omývat, stírat ani na ně aplikovat další chemické látky.

 

Kontakt na profesionální deratizační firmu.:
www.dddsluzby.cz
dddsluzby@seznam.cz
+420 731 021 526